Razmena studenata
  Ceepus

Početna > Međunarodna saradnja > Novosti >

[AIESEC] Prijem novih članova

Jesen je pravo vreme za novi početak, a pravi početak za sve mlade može da počne članstvom u organizaciji u kojoj se razvoj i liderstvo stavlja u prvi plan. AIESEC – najveća organizacija vođena od strane mladih i ovog novembra prima nove članove i upravo zato ova organizacija poziva sve mlade ljude – studente koji žele da steknu relevantvno praktično iskustvo da dođu, upoznaju se sa organizacijom, informišu se o radu i članstvu i odluče da li je to pravi korak za njih.

16. novembra na Ekonomskom fakultetu u Novom Sadu, od 17h održaće se događaj “Upoznaj AIESEC” gde će studenti čuti više o organizaciji AIESEC, kako da postanu članovi, zašto je pored formalnog bitno i neformalno obrazovanje, poslušaće iskustvo ljudi koji su članovi ove organizacije i što je najbitnije moći će da čuju šta ljudi iz poslovnog sveta misle o važnosti neformalnog obrazovanja i kakav pogled imaju na aktivizam mladih. Kao gost na samom događaju prisustvovaće partner AIESEC-a, Sanja Alvirović ujedno i vlasnica Educom021.

Članstvom u organizaciji mladi imaju priliku da razviju veštine i znanja poput: rada u timu, prodaje, marketinga, odnosa sa javnošću, projektnog menadžmenta, prezentacionih i organizacionih veština, rada sa ljudima, učenja stranog jezika i mnogih drugih. Ono što je osnova AIESEC-a jeste rad u timu i sticanje praktičnog iskustva kroz timski rad i napredovanje u istom.

Svi zainteresovani za ovaj događaj mogu da se prijave na sledećem linku.

Više informacija možete pročitati i na AIESEC facebook stanici ili na oficijalnom sajtu.